Необрізна дошка застосовується в роботах з невисокими вимогами до зовнішнього вигляду пиломатеріалу:

  • укладка дахів і перекриттів;
  • укладка настилів;
  • утеплення стін;
  • зведення опалубок і огорож;
  • меблеве виробництво.

Сьогодні дошка стругана, застосування якої в будівництві знайшло широке поширення, займає, напевно, саму лідируючу позицію серед всіх пиломатеріалів. Дошки стругані є найбільш якісний і актуальний пиломатеріал з усіх представлених на будівельному ринку натуральних деревних матеріалів. Цьому пиломатеріалу властива висока екологічна чистота, що допускає його використання для декорування інтер'єрів, при цьому можливе безпечне облаштування навіть дитячих кімнат.

Брус - різновид пиломатеріалів особливістю якого є товщина більше 50мм.

Брус - є одним із самих практичних будматеріалів в співвідношенні ціна / якість.

Дошка для підлоги є затребуваним погонажним пиломатеріалом, використовуваним в якості натурального екологічно чистого підлогового покриття. До основних переваг статевої дошки можна віднести тепло- і звукоізоляцію, антіалергенні властивості, високу міцність і довговічність, гарний природний малюнок і ін.

Дерев'яна вагонка - натуральний обшивочний матеріал, широко використовуваний як для зовнішніх, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Являє собою стругану дошку невеликої товщини, яка має спеціальне шпунтове з'єднання. Зручна замкова система дозволяє максимально швидко і зручно зібрати цілісне полотно з окремих дощечок. Найбільш часто дерев'яна вагонка застосовується для обробки стін, стель і складних архітектурних конструкцій.

Блок-хаус - це, в першу чергу, обшивальна дошка. Її лицьова сторона має опуклу форму, задня ж - плоску, крім того, цей матеріал передбачає присутність паза і шипу, стикувальних частин на ребрах. Обшиті дерев'яним блокхаузом стінові поверхні створюють імітацію дерев'яного зрубу.